פורטל הקונסולות הישראלי - xBox.co.il

משחקים מומלצים לסוני 4

תוכן [ הסתר ]

סוני פלייסטיישן היא ללא ספק אחת מקונסולות המשחקים הפופולריות ביותר, אם לא הפופולרית שביניהן. תחילת שנת 2020 היא הזדמנות מצוינת לסקור במהירות כמה משחקים מעולים לקונסולה זו, במיוחד כיוון שגרסה 5 שלה צפויה להגיע לשוק בקרוב.

משחקים טובים וקונסולות אפשר למצוא בהרבה חנויות גיימרים טובות. מי שאוהב את התחום, כדאי שתהיה לו חנות או שתיים שהוא מוכר בה, שהמוכרים והצוות יכולים להמליץ לו על משחקים שונים ושיהיו בה אביזרים ומוצרים נלווים שהוא צריך או יצטרך.

חנויות גיימינג בתל אביב מוצאים רק באתר B144

משחקים מומלצים לסוני

God of War

זה אולי אחד המשחקים שמנצלים בצורה הטובה והמקורית ביותר את היכולות של ה- PS4, מכל בחינה אפשרית. יש בו המון שכבות ודרגות, האתגרים והחידות השונות כולם מעניינים, מאתגרים וחכמים וכל הפעילות שבו קולחת ושוטפת. הדמויות נראות טוב יותר והמשחק כאמור קולח, אחרי שהוא הומצא מחדש ממש בגרסה החדשה שלו.

זהו משחק ותיק, שחסידיו ואוהביו יאהבו עוד יותר להמשיך ולשחק בו, בעיקר בזכות האפשרויות החדשות שהוא מעמיד לרשותם: עולמות, יצורים ודמויות חדשים, יותר עומק וזוויות צילום קרובות יותר, שמביאות אתכם ממש לתוך מה שקורה על המסך.

Sekiro: Shadows Die Twice

אחד מהמשחקים שהוגדרו כמועמדים ל'משחק השנה' באתרים רבים. מי שמכיר את ה- Dark Souls ואהב אותו, יאהב גם את המשחק הזה, שמגיע מאותו בית יוצר. הוא מצריך אומנם לימוד של מהלכים חדשים ויכולות, אבל שווה מאוד את המאמץ.

המשחק מתרחש ביפן של המאה ה- 16 וסקירו הוא סמוראי מתנקש עם חרב חדה כתער וזרוע תותבת שמחליפה נשקים. המשחק סופר דינמי, צלילי קרבות הסיף יותר מאשר משכנעים ואפילו השיחות עם סמוראים גוססים נשמעות משכנעות מאוד.

הימנעות מהתקפות היא בדרך כלל בלתי אפשרית; במקום זאת, עליכם לנצח אותן בעזרת החרב שלכם, לנצל כל חולשה רגעית של היריב ובסופו של דבר להגיע למצב שבו אתם הם מי שמנחיתים את המכה האחרונה.

Red Dead Redemption 2

זהו המשך למשחק קודם, שיצא תחת השם Red Dead Redemption, ולמרות שהוא יצא כבר בשנת 2018, הוא עדיין נחשב לאחד מהמשחקים המבוקשים והאהובים ביותר.

מדובר במערבון שמתרחש במערב הפרוע של המאה ה- 19. גיבורו, ארתור מורגן, הוא חבר בכנופיית שודדים. חלק חשוב מהמשחק הוא התגובות של ארתור למי שסובבים אותו, ואיך שהוא נתפס אצלם. יש כאן 'מד כבוד' וכל יכולת של ארתור תלויה לא מעט בצורה שבה הוא מתנהג, אם הוא אוכל, מסתפר או מתרחץ וכו'.

למשחק יש כמה סופים אפשריים, ולמשחק בו יש יכולת לקבוע במידה רבה כיצד הוא יתקדם ואיך הוא יסתיים.

Assassin's Creed Odyssey

משחק המשך לאחד מהמשחקים המדוברים ביותר ever - Assassin's Creed, או "אחוות המתנקש", בתרגום חופשי.

זהו משחק הרפתקאות תפקידים, שמאפשר לשחקן לבחור לא רק דיאלוגים שונים ואופציות משחק שונות שישפיעו על מהלך התקדמות המשחק, אלא אפילו את מינו (לשחק בתור שכיר חרב או שכירת חרב). אתרי הביקורת השונים מציינים שהוא מצריך שעות ארוכות של משחק, עד שאפשר להתחיל לתפוס בו קצב, וממש ליהנות ממנו, ולמרות זאת, הוא שווה את ההשקעה:

אפשר ליצור כאן מערכות יחסים שלמות ומגוונות עם דמויות שונות במהלך המשחק, ולמרות שבחירת הג'נדר (גבר או אישה) לא באמת משפיעה על מהלך המשחק, היא עדיין מעניינת. ה'אודיסאה' מאפשר להשתתף ולקחת חלק בקרבות ענק, בהם משתתפים מאות חיילים, לנוע במשחק דרך הים, ועוד.

ואם אתם מצפים להשתמש כאן בלהבים הנסתרים של Assassin's Creed, הרי שצפויה לכם הפתעה קטנה: במשחק הזה הם עדיין לא נוצרו והנשק שיעמוד לרשותכם יהיה החנית של ליאונידס, לוחם אגדי מספרטה, שאת הקשר שלו לגיבור העלילה תצטרכו לגלות בעצמכם.