פורטל הקונסולות הישראלי - xBox.co.il

ערכת הטענה Microsoft Charger Kit Xbox 360

תוכן [ הסתר ]

360 Xbox, וכל מי שהתנסה בכך יוכל להעיד בפה מלא, נחשב לאחת מקונסולות המשחק האיכותיות ביותר שיש בנמצא. כל משחק בן מאפשר חוויה עצומה, לה שותפים הגרפיקה המרהיבה, רמת המשחקיות הגבוהה וכן, גם השלטים עצמם. אין דבר מתסכל יותר עבור הגיימרים למיניהם, עם זאת, מאשר לגלות שדווקא באמצע המשחק האהוב עליהם ביותר, השלט שבק חיים, עקב כך שהסוללה שלו התרוקנה לחלוטין.

המוצר הבא נועד למנוע מצבים מהסוג הזה. המדובר הוא בערכת ההטענה Microsoft Charger Kit Xbox 360, המיועדת לשלטים האלחוטיים של Xbox 360. אנחנו נתייחס כעת לתכונות המרכזיות של הערכה.

על ערכת ההטענה

המטרה העיקרית של ערכת ההטענה למכשירי Xbox 360 היא, כאמור, לבצע הטענה מהירה ומלאה של סוללות השלטים, וזאת במטרה להוציא מהתמונה את הסוללות החד פעמיות. ערכה זו מגיעה עם מארז של סוללות נטענות וכבל טעינה USB (באורך של 2.7 מטרים), כאשר יתרון משמעותי שלה הוא שניתן לבצע את הטעינה אפילו תוך כדי משחק במכשיר. על פי מייקרוסופט, יש להדגיש, טעינה מלאה תאפשר לא פחות מאשר 35 שעות משחק רצופות.

יתרון חשוב נוסף של ערכת ההטענה Microsoft Charger Kit Xbox 360 נוגע לבקרה שהיא מאפשרת. לוח המחוונים של מכשיר ה-Xbox כולל בתוכו מד סוללה, ממנו ניתן ללמוד על מצבה של הסוללה, וכמובן – כמה שעות נוספות עוד ניתן לשחק באמצעותה, עד אשר תרוקן לחלוטין. כמובן שמדובר בהערכות בלבד, ולו מכיוון שאופן השימוש בשלט במשחק ספציפי עשוי להשפיע על קצב ההתרוקנות שלו.

כמו כן, בסוללה, כמו סוללה, הקיבולת המקסימלית תקטן עם הזמן, לאחר אי אילו הטענות הולכות וחוזרות שלה. מצד שני, קצב ההתרוקנות נמוך מאד, חשוב להדגיש, כך שבהחלט ניתן להסתמך על הסוללות וערכת ההטענה לשמש נאמנה שנים ארוכות.

ומה עם האחריות?

כשרוכשים מוצר כלשהו, ובכלל כזה המוגדר כטכנולוגי, חשוב לברר מהי אחריות היצרן ביחס אליו. כאן, מיותר אולי לציין שייתכן הבדל בין כל חנות אשר מוכרת את ערכות ההטענה המדוברות. עם זאת, בדרך כלל אחריות היצרן של מייקרוסופט היא לפרק זמן של שנה.