פורטל הקונסולות הישראלי - xBox.co.il

Xbox Speed Wheel

תוכן [ הסתר ]

כמעט וכל מי שיש באמתחתו מכשיר Xbox, נהנה לשחק באחד מבין עשרות משחקי המירוצים האיכותיים המוצעים עבורו. משחקים מהסוג הזה כוללים בתוכם אדרנלין תמידי, גרפיקה מרשימה ואתגר כמעט אינסופי. ובכל זאת, יש מספר עזרים שיכולים להפוך את החוויה למלאה אפילו יותר, עם דגש על הגברת תחושת המציאות.

הגה ייעודי למכשירי ה-Xbox נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק. הנה כל מה שעליכם לדעת על ה-Xbox Speed Wheel ויתרונותיה.

קווים לדמותו של ההגה

Xbox Speed Wheel הוא הגה אלחוטי למכשיר ה-Xbox 360, שנועד להפוך את חווית הנהיגה, במשחקי המירוצים השונים, לריאליסטית ביותר שניתן לקוות אליה. הוא מבוסס על מערכת היגוי אינטואטיבית, הכוללת חייישני תנועה, שמגיבים באופן המדויק ביותר לכל תזוזה של ההגה, מה שמתבטא, כמובן, בתזוזת כלי הרכב במשחק עצמו. כדי למקסם את החוויה עוד יותר, מכיל ההגה גם מנגנון רטט, עימו מרגישים היטב כל פגיעה משמעותית שעובר כלי הרכב עצמו.

ההגה עצמו כולל גם כפתורי "הדק", המאפשרים לחיצה על ה"גז" או ה"בלם": הדק הגז נמצא בחלק הימני של ההגה, בעוד הבלם בחלקו השמאלי. מעבר לכך, כולל ההגה מספר כפתורים המיועדים לבצע פעולות שונות במשחקים הספציפיים:

  • ארבעה כפתורי פעולה: A, B, X ו-Y.
  • D-Pad המסייע לניווט לארבעה כיוונים שונים.
  • כפתורי Guide, Start ו-Back, המיועדים לתפריטים השונים, לעצירת המשחק ולקבלת סיוע בתפעול.

חשוב לתת את הדעת על כך שלא כל משחקי הנהיגה אכן משתמשים בכל אחת מהאפשרויות הגלומות בהגה הייעודי ל-Xbox. מומלץ לסקור את המדריך של המשחק הספציפי, ולראות כיצד הוא מנצל את ההגה לזכותו. החדשות הטובות הן שמרבית משחקי הנהיגה אכן כוללים ממשק שמשתלב בצורה מקסימלית עם השימוש בהגה.

כך משתמשים ב-Speed Wheel

על מנת ליהנות מכל יתרונותיו של ה- Xbox Speed Wheel נדרש, קודם כל, לבצע התקנה שלו. בפועל, ניתן לעשות זאת באחת משתי דרכים עיקריות: הראשונה היא באמצעות חיבור לXbox Live, השירות המקוון של מייקרוסופט, שניתן, ברמה הכללית, להצטרף אליו על מנת לשחק במשחקי רשת או להוריד תכנים מסוגים שונים. אלה שאינם רשומים לשירות, יכולים לבצע את ההתקנה באמצעות דיסק ההתקנה, המגיע כחלק מהערכה של ההגה. חשוב לשים לב שלעיתים צעד זה דורש עדכון של תוכנת ה-Xbox עצמה.

ההגה עצמו, בהיותו אלחוטי, פועל באמצעות סוללות AA סטנדרטיות, בין אם חד פעמיות ובין אם נטענות (הסוללות הרגילות מגיעות עם הערכה). לאחר השמת הסוללות, נדרש לחבר את ההגה לקונסולת המשחק, מה שמבוצע בארבעה שלבים עיקריים:

  • הפעלת הקונסולה.
  • לחיצה ממושכת על כפתור ה-Start או ה-Guide שהגה, עד שנדלק אור.
  • לחיצה על כפתור ה-Connect אשר על גבי הקונסולה.
  • כעבור עשרים שניות, לחיצה על כפתור ה-Connect המופיע על פני ההגה עצמו.

עשיתם את כל אלה? אתם מוכנים לנהוג. תיהנו.